دوست من ماریا

هشت سال پیش بود ، آخرین دیدارمان را می گویم که تازه آن هم بعد از چند سال دوری و بی خبری بود، یک دیدار عجله ای و گوشه کافه ای غریبه بستنی آشنا خوردیم و دهن کجی کردیم به زمستان و باران و حتی پالتو های تنمان، تو از روزهای دانشگاه می گفتی و شب های خوابگاه ، از علوم سیاسی که عاشقش شده بودی ، از همکلاسی که عاشق شدنش فضاحت بارترین کار دنیا بود برای کسی که علوم سیاسی میخواند، شاد بودی آن شب مثل تمام وقت های دیگری که تو را در یاد دارم.

ماریا ، ماریا، ماریای عزیزم دوست قدیمی ام کجا گمت کردم؟ کی از کنارم گم شدی؟ بی انصافی ست ، بی انصافی ست بعد از هشت سال نبودنت یک شب بی خبر بیایی درست مثل قدیم روبرویم بنشینی در کافه ای غریبه بستنی آشنا بخوریم و دهن کجی کنیم به زمستان ، تجدید خاطره کنیم بخندیم به شیطنت های قدیمی و فکر کنم بالاخره پیدایت کرده ام و تو هرگز دوباره گم نمی شوی بعد از گذراندن یک شب عالی یک شبی که با من مهربان بود رویایت کابوسم شود که اصلا پیدا شدنی در کار نبوده و تو هنوز میان خاطرات شادمان مشغول گم شدن هستی، باورکن بی انصافی ست.

ماریای عزیزم بعد از تو دیکر هیچوقت اولین صفحه هیچ کدام از کتاب هایم کثیف نشد ، خاطره نشد و فقط خدا می داند چقدر دلم لک زده برای خواندنت میان کتاب هایم، ماریا تو هم به من فکر می کنی؟ دلتنگ هستی؟ تو هم دستخط های مرا مثل گنج در جایی پنهان کرده ای؟ ماریا اصلا بگو ببینم مرا به یاد می آوری؟

ماریای عزیزم ،مهم نیست اگر هم اینطور باشد ، من باز به دلتنگ شدن برای تو ادامه می دهم، وغصه گم کردنت را می خورم و دست خط هایت همچنان گنج من می مانند و تصویر چشمان زیبا و جسور دختر کرد را تا همیشه در خاطرم نگه می دارم .

ماربای عزیزم ، دوست قدیمی، من به انتظارت می نشینم ، پشت همان میز کوچک در کافه ای غریبه ، وقتی از گم شدن خسته شدی بیا، بیا و برایم از علوم سیاسی بگو و از آن همکلاسی عاشق ، بیا و مرا از نگرانی برای سر پرشورت در این سال های آشفته و مکار در بیاور، بیا و بگو جسارتت را کجا خرج کرده ای که اسم کارگردان هیچ فیلمی ماریا نیست، بیا و به هرچه ملاحظه و مسامحه دهن کجی کنیم بیا و این بار من بگویم و تو گوش کن...

 

+" عشق من ماریا" عنوان فیلمی که وقتی خیلی بچه بودم فیلم مورد علاقه مادرم بود و از اونجایی که تمام علاقه مندی های دخترک های کوچولو با مادرهاشون مشترک این فیلم و دوست داشتم و به نظرم اسم به جاییه برای این پست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 3 نظر / 36 بازدید
فروش پرچم

سلام وقت بخير پيشاپيش نوروزتون مبارک باشه و امسال سال خوبي باشه براتون [گل]

<<<<<< hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]

گلبن

سلام کجائید . . . ؟ اما نبود تان دلیل برپاک شدن رد پای سبز مهربانی تان نیست وهمین باعث نشستن من بر جاده انتظار است